galeria home kontakt (2kB) logo

KULIŃSKI JACEK
masażysta bioenergoterapeuta

O mnie

Referencje

Oferta

Galeria zdjęć

Kontakt

Forum

Strona główna


  Przyjechałam z Warszawy i na pierwszym spacerze trafiłam na Gubałówkę gdzie poznałam p. Jacka Kulińskiego, który prezentował kompresy rozrzewające. Przez przypadek okazało się, że jest on masażystą, a ponieważ uskarżałam się na bóle kręgosłupa (plecy, kark) p. Jacek zastosował masaż i nastawianie kręgosłupa.
  Szok. Po tym przeżyciu okazało się, że mogę poruszać swobodnie głową, schylać się i poprawił mi się humor, gdyż "przeszły" bóle. Niewiarygodne, gdyż do tej pory byłam tylko na środkach przeciwbólowych.
  Szczerze polecam każdemu

Elżbieta Markowska z Warszawy, 20.08.2005

zdjecie

  Przypadkowo trafiłam na pana, który zobaczywszy moje obandażowane kolano udzielił mi pomocy, przykładając rozgrzewający kompres, który sprawił mi znaczną ulgę, przy okazji skorzystałam z masażu kręgosłupa- przyniósł mi znaczną ulgę, ponieważ cierpię na bóle lędźwiowe, oczywiście skorzystałam również na drugi dzień.
  Jestem zachwycona i we wspaniałym poczuciu odprężenia i lekkości mogę dalej biegać po górach (hi, hi). Polecam!!!

Bożena Mazur z Radomia, 20.08.2005

P.S. Moja koleżanka Ulka K. również skorzystała i też jest w znacznie lepszym samopoczuciu.

zdjecie
zdjecie

  Z wykształcenia jestem mgr wychowania fizycznego i rehabilitacji. Będąc w Zakopanem miałem okazję skorzystać z zabiegów p. Jacka Kulińskiego. Po paru chwilach zajmowania się moim kręgosłupem szyjnym i piersiowym poczułem olbrzymią ulgę w tych odcinkach, a nadmieniam występowały tam od wielu lat bóle powysiłkowe, czasami spoczynkowe.
  Polecam zabiegi p. Jacka, przy tym bardzo miłego i serdecznego człowieka.

mgr Mariusz Zabłocki z Brodnicy, 20.08.2005

zdjecie

  Ukończyłem kurs masażu 1,2 stopień. Doświadczyłem dzisiaj super masażu na własnej skórze po którym byłem rozluźniony i kręgosłup mam w porządku

Jerzy Libucha, 21.08.2005


  Pracuję parę lat w zawodzie po ukończeniu Fizjoterapii na AWF-go, gwarantuję rezultat!

Klaudia Kukle, 21.08.2005

zdjecie

  Miałam przesunięty dysk, po masażu czuję się doskonale. Boleć nic nie bolało, słyszałam odgłosy chrupania w kręgosłupie jak i w karku

Aneta Bista, 21.08.2005

zdjecie

Data utworzenia: sierpień 2005 Autor: Kinga Rybczyńska E-mail: kiniar@op.pl Ostatnia aktualizacja: 20.09.2005